Dámská jízda

Dejte děti k babičce, manžela pošlete na fotbal, nebo partnera do baru a užijte si pár hodin pohody se svými kamarádkami. Alespoň pro jednou zapomeňte na všechny dietní zásady a rozmazlujte se. Sami dobře víte, že si to zasloužíte! Máme pro vás pár tipů, jak si s kamarádkami užijete nezapomenutelný večer.


Filmový večer - Udělejte si s kamarádkami home kino. Sežeňte si ty nejromantičtější filmy, které znáte. Nakupte papírové kapesníčky, kupu popcornu, připravte exotické koktejly a virtuální romantika může začít :-) Nebo se rády bojíte? Počkejte na večer a všichni si pusťte ten nejhorší horor, co znáte. Nezapomeňte si zhasnout v pokoji :-)

Herní konzole - Nenechejte se mýlit dámy. Herní konzole nemusí být jenom pro vaše mužské protějšky. Dnes existují konzole, které vás naučí sambu, aerobik, nebo můžete jen tak „zablbnout“ při virtuálním tenisu, bowlingu nebo ping-pongu. Při „pohybových“ herních konzolích nejen trošku zasportujete, ale především se pobavíte :-) Uvidíte ty záchvaty smíchu, až se vaše kamarádka bude snažit trefit virtuální badmintonový míček :-)

Dětský den - Přeci jenom nemáte hlídání? Nezoufejte. Pozvěte kamarádky na párty i s dětmi. Čím víc dětiček, tím lépe a radostněji. Připravte jim karneval, vyrobte jim společně kostýmy, nebo vyrábějte, kupte třeba modelíny, tempery… Nebo jim prostě vysypte na zahradu či do pokoje kupu hraček. Uvidíte, že si vaše děti společně s dětmi kamarádek vystačí. Vy si zatím můžete popovídat s přítelkyněmi o svých ratolestech.

Make-up party

Pozvěte si na párty profesionální vizážistku. Pokud se na ni složíte, věřte, že to nebude vůbec drahé. Uvidíte, že se vám drobná investice nemálo vrátí s návratem vašeho drahého :-)

A nebo… party Classic - Udělejte si prostě „drbací“ večer s kamarádkami. Namixujte si nějaké super koktejly a povídejte si o všem možném :-)