Oslava narozenin - dospěláci

Pokud pořádáte oslavu narozenin u sebe doma, zvažte, jestli máte dostatečné prostory vzhledem k počtu pozvaných hostům. Případně popřemýšlejte i o jiné možnosti (chata, chalupa). Vše má své výhody i nevýhody. Doma můžete sice dělat oslavu v jakémkoliv ročním období, ale někde na chatě se dá oslava spojit i s velmi populárním grilováním.

Ideální je nákup papírových talířků a příborů. Seženete je stylově barevné tak, aby doplnily atmosféru vašeho dne, ale především vám následně odpadne mytí nádobí a případné střepy na koberci.

Pozvánky

V dnešní době je nejpopulárnějším způsobem elektronická pošta. Napište termín, čas začátku, případně nějaké doporučení týkající se programu párty (např.: vstup pouze v kostýmu, pokud budete dělat karnevalovou párty).

Pokud využíváte nějakou virtuální sociální síť (Facebook, Google+), určitě zkuste pozvat hosty přes ni. Nejen že budete mít okamžitou zpětnou vazbu, ale pozvánky v těchto sítích umožňují i případné diskuse kolem připravované párty.


Téma

Vymyslete si téma a tomu přizpůsobte celou oslavu. Fantazii se meze nekladou a vy tak můžete uspořádat opravdu nezapomenutelnou párty, na kterou budou vaši přátelé ještě dlouho vzpomínat.

Karaoke - Upřímně, tento evergreen nikdy nezklame. Dnes ho nabízí v podstatě každá herní konzole a není větší srandy, než když se člověk v náladě s hudebním „hluchem“ snaží vyloudit pár tónů na populární písničky :-) Zkuste tipnout repertoár, který bude vaše hosty nejvíce bavit a malá Superstar může začít :-)

Karneval - Pokud máte akční přátele, řekněte jim dopředu, v jakém duchu se párty povede a vyzvěte je, aby přišli rovnou v kostýmu. Například „sci-fi téma“. Očekávejte návštěvu mimozemšťanů, ET, kosmonautů a členů posádky lodě Enterprice :-) K tomu přizpůsobte i výzdobu. Postačí alobal, pár balónků a zelené koktejly :-) Dalšími tématy mohou být Divoký západ, Peklo a nebe, Hippie apod…

Casino - Můžete také připravit párty ve stylu 30. let a připravit pro hosty trošku hazardu. Kupte láhev šampusu, rozdejte fiktivní peníze a kdo za večer vyhraje nejvíce fiktivních peněz, získá bonus – láhev šampusu. Hry by neměly být moc složité, aby u nich nevázla zábava. Bohatě si vystačíte s pokerem a ruletou, které dnes koupíte v každém herním obchodě za nevelké peníze.

Nastudujte si pár jednoduchých barmanských triků a kupte si shaker. Inspirujte se našimi recepty a připravte přátelům netradiční koktejl přímo před jejich očima. Uvidíte, že sklidíte úspěch.