Pánská jízda

Sice si život bez našich drahých poloviček nedovedeme představit, ale ruku na srdce pánové, čas od času si potřebujeme oddychnout ryze v pánské společnosti. A právě pro tyto chvilky tu máme pár tipů, jak si tyto testosteronové chvilky užijete co nejlépe.


Poker - Uspořádejte pro kamarády pokerový turnaj! Poker se stal za posledních pár let doslova fenoménem, který hrají milióny lidí na celém světě. Existuje poměrně mnoho variant, z nichž asi nejrozšířenější je Texas Hold'em No Limit. Nejzajímavější na pokeru je fakt, že rozhodně o vítězích nerozhoduje jenom náhoda, ale především taktika, blafování a sebevědomí.

Dá se samozřejmě hrát přímo s mincemi nebo bankovkami, ale rozhodně si to neužijete tak, jako s pravou pokerovou sadou. Dnes jsou k mání v mnoha internetových a kamenných obchodech a investice v řádech pár stovek do takové sady se vám mnohonásobně vrátí v zážitku ze hry. Další výhodou sady je, že si výši vkladu můžete určit sami od pár korun po několik stovek. Občerstvení v tomto případě nemusí být vůbec náročné. Stačí pár koktejlů, nějaké buráky, nakrájený salám a hurá do hry.

Připravte se na to, že někteří vaši kamarádi si budou chtít vychutnat poker stylově – tedy například i s výjimečným doutníčkem. Radši tedy na turnaj pořiďte lapač cigaretového kouře (sprej nebo svíčku).

Tak hodně štěstí. A pokud vám při hře štěstí nebude nakloněno, budiž vám útěchou, že prohraných pár korun skončilo u vašich kamarádů, nikoliv v nějakém kasinu :-)

Sportovní utkání - Ideální příležitostí pro setkání kamarádů může být také nějaké sportovní utkání. Vaše drahé polovičky pošlete do kina nebo na víno a užijte si večer sami pro sebe. Občerstvení se vybízí připravit v klubových barvách. Udělejte si koktejl s Essence podle barev vašeho oblíbeného klubu. Můžete se nechat inspirovat našimi recepty, nebo zapojte svoji partu kamarádů a vymyslete si vlastní klubový koktejl…

Překvapte své kamarády a dejte jim při příchodu malý dárek formou klubové šály, nebo různá fandítka v klubových barvách. Uvidíte, jak se atmosféra ve vašem obýváku změní na sportovní stadion.

Filmový večer - Že vaše partnerka nesnáší horory nebo akční krváky? Udělejte pro sebe a své kamarády filmový večer. Půjčete si DVD (dnes i běžně přes internet), nakupte popcorn a hurá do světa sci-fi příšer, neohrožených vojáků nebo krvelačných psychopatů s motorovou pilou :-)

Deskovky - Pro ty, co chtějí trošku poškádlit svou šedou kůru mozkovou, jsou ideální stále populárnější deskovky. Deskové hry již nejsou dávno doménou dětí. Ve specializovaných prodejnách nebo na internetu dnes seženete nespočet strategických deskových her, které zabaví (především) i dospělé. Můžete se stát osadníkem, který osidluje ostrov Katan, banditou, který na starém západě bojuje s šerifem, nebo obdělávat plantáže v 16. století v Portoriku. Připravte se ale na to, že některé hry trvají i několik hodin.

Až si budete ke hře připravovat koktejly, volte radši méně alkoholické :-) Přeci jenom nebudete hrát „Člověče nezlob se“ a budete potřebovat bystré myšlení :-)